« Powrót na stronę główną LaskOnline.pl
ŁaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa


Zaawansowane »


Sortuj:

Strona główna » Nieruchomości » Mieszkania
Mieszkania


Mieszkanie na Przylesiu - czteropokojowe
Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 63,55 m2, zlokalizowane w Łasku na osiedlu Przylesie - cena 152.000 zł.

Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze bloku. Budynek z 1992r, ocieplony, po remoncie.

Mieszkanie składa się z pokoju dziennego- o pow. 17,50m2, na podłodze parkiet, okna nowe PCV, duży balkon; sypialnia-pow. 10,64m2, dwa pokoje dziecinne- o pow. 7,13m2 i 7,73m2; łazienka 3,17m2, płytki starszego typu, WC 1,20m2; kuchnia 6,04m2 bez zabudowy, na podłodze płytki. Stan mieszkania do małego remontu.

INSTALACJE: elektryczna, ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska, telewizja kablowa. Opłaty czynszowe 530 zł.

Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Najbliższa okolica to osiedle mieszkaniowe, szkoła podstawowa, w pobliżu przystanek autobusowy, sklepy,plac zabaw.

Mieszkanie zlokalizowane na ładnym osiedlu, szybki dojazd do centrum Łasku, szybki dojazd do tras wyjazdowych na Zduńska Wole i na Pabianice.

Zapraszam do oglądania Monika Majewska tel:665 916 616, RE/MAX Peak Nieruchomości (licencja nr: 10641)
Odnośnik do tego ogłoszenia:
www.ogloszenia.laskonline.pl/mieszkanie-na-przylesiu-czteropokojowe,939.html
Autor: Monika Majewska Wrzuć na Facebooka Edytuj to ogłoszenieEdytuj to ogłoszenie
Telefon: 665916616 Dodano: 20.02.2013, godz. 17:20
Zgłoś do usunięcia
E-mail: monika.majewska@remax-polska.pl Ważne do: 22.03.2013 Wyświetleń: 776
Numer GG:






Zamieszczenie ogłoszenia w serwisie ŁaskOnline.pl oznacza akceptację regulaminu.


© Copyright 2011-2025 ŁaskOnline.pl    Warunki korzystania z serwisu
Wykonanie: PRO-NET